x

Kargo Poşeti ve Fatura Cebi Modelleri

Kargo poşeti ve fatura cepleri ürünleri kargo şirketlerinin olmazsa olmaz paketleme ve taşıma ambalaj malzemeleridir.

Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Çeşitlilik içeren bu ürünler temin edilmek istendiğinde taşıdığı özellikler göz önüne alınmalıdır. İhtiyaç duyulduğunda hangi kriterlere göre alım yapılması hakkında bilgi sahibi olmak için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Kargo Poşeti Nedir?

Kargo poşeti genellikle polietilen malzemeden üretilen, adından anlaşılacağı üzere çoğunlukla kargo şirketlerinde kullanılan saklama, paketleme ve taşıma görevleri gören ambalaj malzemesidir. Polietilen hammaddenin karıştırma görevi gören makinede karıştırılmasıyla elde edilen film rulosunun kesim makinesinde belli ölçülerde kesilmesiyle oluşan kargo poşeti küçük bir ürün olmasına rağmen büyük önem taşır.

İlerleyen ve gelişen teknoloji ile birlikte internet üzerinden alışverişin yaygınlaşarak artması ambalaj malzemelerinin çeşitlilik kazanmasına neden olmuştur. Bu ambalaj çeşitliliğinin içinde en çok ihtiyaç duyulan ürünlerden olan kargo poşeti en işlevsel ürünler arasında üst sıralarda yer alır. Yapışkanlı kargo poşeti şeklinde dizayn edilerek üretilmiş olması kullanım kolaylığı sağladığından iş yükünü hafifletir ve zamandan tasarruf etmeye yardımcıdır. 

Kargo paketleme poşeti kendi içinde türlerine ayrılan, alternatifleri bulunan, geniş ürün yelpazesine sahip bir üründür. İhtiyaca uygun ürünü seçerek temin etmek için inceleme yapmak gerekli ve önemlidir. Kargo paketleme poşeti çeşitleri araştırması yapılmaya başlandığı vakit öne çıkan ürünler genel olarak üretildiği poşet malzemesinin rengi ile kategorize edilmiş ürünlerdir. Sıklıkla tercih edilen siyah kargo poşeti üzerine kargo şirketinin logosunun basılmasını mümkün kıldığından ve içindeki nesnenin görünmesine izin vermeyen yapısından dolayı fonksiyonel bir üründür. Renk alternatiflerinden bir diğeri olan şeffaf kargo poşeti ise içindeki nesnenin görünmesi istendiği durumlarda kullanılarak tüketicinin siparişinden emin olmasını mümkün kılarken teslimat aşamasında karışıklık yaşanmasının  önüne geçer. Bunların dışında kargo şirketinin logosuna uygun ya da istediği renkte üretimi yapılabilir.

Çeşitlilik içeren bir diğer kriter ise ebat faktörüdür. Standarta uygun ölçülerde kesilerek imal edilen kargo poşeti modellerinden doğru boyutta olanı seçip alım yapmak önemlidir. Büyük kargo poşeti içine daha fazla parça ya da daha büyük nesneler yerleştirilmesine imkan sağlar. Küçük kargo poşeti ise daha küçük ya da tek parça nesneler için ideal ebattır. 

Fatura Cebi Nedir?

Fatura cebi kargo paketleme malzemelerinin üzerine yapıştırılarak kullanılmak üzere tasarlanmış, plastik malzemelerden imal edilmiş materyale verilen isimdir. Cepli kargo poşeti tercih edilmediği durumlarda bu destek ürünü temin edilerek kullanıldığında teslim edilecek paketin faturasının kaybolmadan alıcıya ulaşmasına olanak tanır.

Kargo fatura cebi kullanılması kargo paketi boyutu fark etmeksizin her ebat ürüne yapıştırılabilmesi anlamına gelir. Fatura cebi yapışkanlı olduğundan fonksiyonel bir tasarıma sahiptir. Yapışkanlı fatura cebi tek başına küçük boyutta bir ürün olduğundan kargo paketinin istenilen yerine yerleştirilebilir. Yapışkanlı kargo cebi renk alternatifleri olan ürünlerdir. Buna rağmen genellikle şeffaf fatura cebi modelleri tercih listesinde üst sıralarda yer alır.

Fatura evrak cebi yapışkanlı olarak üretildiğinden kullanım kolaylığı sağlayarak iş yükünü hafifleten ve zaman tasarrufuna imkan sağlayan pratikliktedir. Ürünün minimal şekli kargo cepciği adıyla bilinmesine de neden olur. Kargo cepcik modelleri standarta uygun ölçülerde alınabildiği gibi isteğe özel boyutlarda da imal edilebilir. Kargo evrak cebi büyük boyutta ihtiyaç duyulduğunda 25x33 cm ürün seçilmelidir. Fatura cebi 14x18 cm ürünün en küçük ebat çeşididir.

Kargo fatura poşeti adıyla da karşımıza çıkan ürün kargo şirketlerinin çokça tercih ettiği ürünlerden olmakla birlikte pakete ait faturanın olumsuz hava koşullarından etkilenmeden tüketiciye ulaşmasının tek yoludur. Kargo paketlerinin dışında daha büyük nesnelerin nakliyesi sırasında koli cebi olarakta kullanıma uygundur. Koli fatura cebi kolinin istenilen yerine yapıştırılarak fatura muhafazası görevini görür. Geri dönüştürülebilir malzemeden üretilmiş olmaları çevre sağlığını destekler ve ekolojik anlamda olumsuz koşullara neden olmaz. 

Kargo Poşeti ve Fatura Cebi Fiyatları

Değişen ekonomi ve ilerleyen teknoloji ile birlikte üretimde çeşitliliğin artması kargo poşeti  fiyat farklılıklarına neden olabilir. Kargo paketi ve kargo cebi fiyatları üretimde kullanılan malzemenin kalitesi ile de doğrudan ilgilidir. Fatura cebi fiyatları ebat alternatiflerinden dolayı değişiklikler gösterebilir.

Temin edilme aşamasında fiyat araştırması yapmak gereklidir. En kaliteli ve en hesaplı ürünleri bulabileceğimiz kolici abla web adresini ziyaret etmek istediğimiz bütün kriterleri bünyesinde barındıran ürünlere ulaşabilmemize imkan sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.