x

Koli Bandı Nedir?

Koli bandı isminden de anlaşılacağı üzere koli ve benzer kutu çeşitlerini kapatmak amacıyla üretilmiş geniş bant çeşididir.

Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Her türlü ambalaj malzemesinin otomatik ya da manuel olarak kapatılabilmesi için koli bandı kullanılabilir.

İmal edilmesinde polipropilen materyali kullanılır. Yapışacak yüzeyinin sentetik kauçuk tutkalla kaplı olması ilk yapışma gücünü yüksek kılar. Taşınırken ya da üretim yapılan işletmelerde kaliteli koli bandı çokça kullanılan bir üründür. Koli bantlama dışında günlük hayatta aranılan bir materyaldir. Koli bandı temin etmeye karar verdiğimiz zaman çeşitleri incelemek gerekir. Geniş ürün yelpazesinden ihtiyaca uygun olanı seçmek için detaylı araştırma yapmak yerinde olacaktır. 

Koli Bandı Çeşitleri Nelerdir?

Koli bandı çeşitleri birçok ürün içeren bir kategoriye sahiptir. Marka ve ölçü olarak çeşitlilik sunan ürünün yapısal farkları da mevcuttur.

En çok tercih edilen marka Vege koli bandıdır. Standarta uygun olarak Vege koli bandı 45x100 ölçülerde üretmektedir. Vege koli bant markası ürünlerine güçlü hayvanların isimlerini vererek tüketicilere hangi alanda kullanılacağına karar vermeleri için kolaylık sunmuştur. Vege fil koli bandı buna örnek çeşitlerden biridir.

Filin ezici gücüne ithafen üretilen Vege fil bandı güçlü yapışma performansı olan bir üründür. Vege fil 45x100 ölçüsüyle standarta uygundur. Vege 100 mt koli bandı uzun sürecek kullanımından dolayı fonksiyoneldir. Sağlam koli bandı ihtiyacı duyulduğunda yine aynı markanın alternatif olarak ürettiği ürünler mevcuttur.

Vege aslan koli bandı bu ürünlerden bir diğeri olup aslanın sağlam karakterine ithafen imal edilmiştir. Vege aslan 45x100 ölçüsüyle standarta uygundur. En iyi koli bandı markalarından olan Vege bunlardan başka ürün alternatiflerine sahiptir. 

Koli bandı 100 metre uzunluğunda üretilmektedir. 100 metre koli bandı tercih etmek bilhassa üretim yapılan fabrika gibi işletmelerde iş yükünü hafifletir. Koli bandı 100 mt uzunluk ölçüsüyle uzun süreli kullanım sağlar.

100 mt koli bandı temin ederken bant genişliğine dikkat edilerek alım yapmak fayda sağlar. 45x100 koli bandı boyutlarında bant genişliği 45 mm dir. Koli bandı 45x100 genel olarak kullanılan ürün boyutudur. İsteğe bağlı olarak geniş koli bandı üretimi de yapılmaktadır. 

Ambalaj bandı incelemesi sırasında dikkat etmemiz gereken başka hususlar da vardır. Genellikle tercih sıralamasında yukarılarda şeffaf koli bandı yer alır. Şeffaf koli bandı 45 x 100 mt ölçülerinde standart üründür. Renkli bant çeşitlerinden beyaz koli bandı yaygın olarak kullanılan ürünlerdendir. Ayrıca baskılı koli bandı modelleri de çeşitler arasındadır. Baskılı bant seçildiğinde bandın üzerinde markanın olması ürünü kişiselleştirmek adına önem taşır. Bundan farklı olarak desenli koli bandı tercih edilmesi bandın üzerine logo yerleştirebilmek bakımından daha uygundur. En kaliteli koli bandı markası Vege tüm ihtiyaçlara uygun ürünleri üretmektedir. 

En iyi koli bandı araştırması sonrasında bandın kullanım kolaylığı ile alakalı bir ürün incelemesi yapmak faydalıdır. Bu durumda koli bandı kesici ürünlere bakarak ihtiyaca uygun olanı seçmek gerekir. Koli bant kesici bandın içine yerleştirilerek kolayca istenilen uzunlukta kesilmesini sağlar. Koli bandı makinesi işlevseldir.

Koli bant makinesi kullanım kolaylığı sağlar. Üretim yapılan yerlerde koli bantlama makinesi kullanmak iş yükünü hafifletir. Koli bandı kesim makinası aynı zamanda vakitten tasarruf etmeye olanak tanır. Taşınırken de koli bandı kesme makinası kullanmak toplanmayı pratikleştirir.  Koli bant kesme makinesi seçerken doğru ürünü bulup temin etmek gerekir. Kutu bantlama makinası adıyla da karşımıza çıkacak ürünü üst düzeyde üreten marka Mas markasıdır. Mas koli bant makinası alternatiflerine göre daha kolay kullanıma sahiptir. Mas bant makinası uzun ömürlü bir üründür. Mas 670 koli bantlama makinesi standart bant boyutlarına uygundur.

Koli Bandı Fiyatları

Koli bant fiyatları marka ve çeşitlerine göre farklılıklar gösterebilir. Ucuz koli bandı ihtiyacı duyduğumuzda inceleme yapmak gereklidir. En ucuz koli bandını temin etmeye çalışırken kalitesine dikkat ederek alım yapılmalıdır.

Vege bant fiyatları diğer ürünlere nazaran biraz daha yüksektir. Vege koli bandı fiyat değişkenliği ürün çeşitliliğinden kaynaklanabilir. Vege koli bandı fiyatları ürün çeşitlerinin yapışma performansına göre şekillenmiştir. Vege bant fiyat araştırması yapmak doğru ürünü bulmamıza yardımcı olur. Vege koli bandı 45x100 en ucuz karşılaştırma yapılarak temin edilir. 

Baskılı koli bandı fiyatları ürün özelliğinden dolayı farklılıklar gösterebilir. Baskılı bant fiyatları biraz daha yüksek olsa da marka bilinirliğine fayda sağlar. Koli bandı toptan temin edilebilir. Toptan koli bandı alımı yapmak  işletmeler için bütçe dostudur. 

Koli bant makinesi fiyatları da değişen ekonomi nedeniyle değişkenlik gösterir. Koli bantlama makinası fiyatlarına bakarak alım yapmak tasarruf etmeye yardımcıdır. Koli bandı makinası fiyatları ürün markası ile de doğrudan alakalıdır. 

Bahsettiğimiz detaylar sonrasında koli bandı en ucuz ve en kaliteli modelleri koliciabla web adresinden güvenli alışveriş avantajı ile temin edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.