x

Taşınma Kolisi Nedir?

Taşınma kolisi ev ya da ofis değişikliği yapacağımız vakit ihtiyaç duyduğumuz kutu çeşididir. Karton malzemeden üretilen taşıma kolisi taşınırken eşyaları tek parça halinde nakliye etmek bakımından büyük önem taşır.

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Koli taşınmak için en gerekli materyaldir. Bir evde bulunabilecek her çeşit irili ufaklı eşyayı bir araya toplayıp taşımak meşakkatli bir iş olduğundan ev taşıma kolisi imdadımıza yetişerek büyük kolaylık sağlar. Çoğunlukla cam malzemeden üretilmiş mutfak eşyaları, kitap ve defterler, oyuncaklar gibi küçük parçalar halindeki eşyaları kategorize edip paketlemek yalnızca ev taşıma kolisi ile mümkündür. Ofis değişikliği yaptığımızda da birçok evrakı ve dosyayı yine bu sayede içeriğine göre ayırarak toparlamak için olmazsa olmazımız taşınma için koli kullanmaktır. Taşınırken karton kutu en gerekli ihtiyaç olmakla birlikte eşyaların güven içinde taşınmasına yardımcıdır.

Karton taşınma kolisi tercih ettiğimizde içindeki eşyanın gözükmemesinden dolayı kişisel birçok eşyanın güvenle taşınmasına destek olur. Taşınma dışında ev, ofis ve işyerlerinde sık kullanmadığımız eşyaları depolayıp saklamak üzere koli kullanımı oldukça yaygındır. İstiflenebilen fonksiyonel şekliyle alandan tasarruf etmemize de olanak tanıyan taşıma kolisi bu anlamda yardımcı materyallerin başında gelir. Uzun yol seyahatlerinde de birçok farklı eşyanın zarar görmeden gideceği yere ulaşması yine taşınma kolisi ile mümkündür. Sert mukavvadan üretilmiş olması dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlar.Kolayca zarar görmeyen yapısı içindeki eşyayı olumsuz etkenlerden uzak tutar. Ev taşıma için karton kutu seçimi yaparken çeşitlere bakarak uygun kutuyu bulmak önemlidir. Eşya taşıma kolileri adı altında birçok modeli internetten inceleyerek karar vermek taşınma esnasında hayatımızı kolaylaştırır.

 

Taşıma Kolisi Çeşitleri Nelerdir?

Taşınmak için koli çeşitleri boyut olarak birçok kategoriye sahip bir üründür. Küçük boyutlarda birçok ölçü çeşidi bulunan taşınma koli çeşitlerini takı, toka, aksesuar yerleştirmek için tercih ederken büyük taşınma kolisi çeşitlerine yorgan, pike gibi daha büyük eşyaları yerleştirebiliriz. Taşıma kolisi ebatları standart ölçülere uygun olarak üretildiği gibi isteğe özel ölçülerde de sipariş verilerek temin edilebilir. 

Ev taşıma kolilerinin üretildiği malzeme olan kartonun tek oluklu ve çift oluklu gibi seçenekleri mevcuttur. Hafif eşyalarda tek oluklu kartondan yapılmış kolileri tercih etmek gerekirken daha ağır eşyalarda çift oluklu kartondan imal edilmiş koli seçimi yapılmalıdır. Ev taşıma koli çeşitlerine bakarken eşyanın hacmine göre modelleri inceleyerek doğru ürün tercihi yapmak kolaylaşır.

Ev taşıma kolileri ebat çeşitliliği dışında set olarakta temin edilmesi muhtemel ürünlerdir. Taşınma kolisi seti tercih ettiğimizde farklı ebatlarda birçok ürüne tek seferde sahip olma şansını elde ederiz. Böylece ev taşıma için koli seçmek kolay hale gelerek taşınma esnasında kargaşa çıkmasına engel olur. Ev taşıma kolisi seti seçerken oda sayısına göre hazırlanmış setlerden uygun olanı seçerek yeterli sayıda koliye sahip olabiliriz. Taşınma koli seti ürünlerinde dayanıklılık en önemli kriterdir. İmal edildiği kartonun kaliteli olması ev taşıma karton kutularının sağlamlığını arttırarak uzun ömürlü olmasında büyük önem taşır.  Ev taşıma koli seti edindiğimizde tekrar kullanılabilir ürünler olduğundan taşınma sonrası kolileri katlayıp kaldırabilir ve ihtiyaç duyduğumuzda yine kullanabiliriz. Karton taşıma kolisi çevre dostu bir materyal olduğundan geri dönüştürülerek çevre sağlığının da destekçisidir. 

Değindiğimiz kriterler sonrası  taşınma koli seçeneklerine bakarak aradığımız ürünü kolici abla web sitesinden kolaylıkla bulabiliriz.

 

Taşınma Kolisi Fiyatları

Taşınma kolisi fiyatları gelişen teknoloji ile birlikte internet üzerinden alışverişin artması ve günümüzün ekonomik şartlarından dolayı farklılıklar gösterebilmektedir. Aynı zamanda ürün kalitesi ve ebat çeşitliliği de taşıma kolisi fiyatları ile doğrudan alakalıdır. Ürün yelpazesinin geniş olması ve fiyatların değişkenlik göstermesinden dolayı ucuz taşınma kolisi arayışına girerek araştırma yapmaya başlarız. Ev ya da ofis değişikliği yapmak bütçemizi zorlayıcı etkenler olduğundan taşınma kolisi en ucuz nereden tedarik edilebilir düşüncesi ile inceleme yapmak gerekir. 

Tedarik edeceğimiz ürünün kaliteli, uygun boyutta ve en ucuz taşınma kolisi olduğundan emin olmak gönül rahatlığıyla alışveriş yapmanın tek yoludur. İçine yerleştirebileceğimiz eşya miktarı daha fazla olduğundan büyük taşınma kolisi fiyatları küçük koli fiyatlarından daha yüksektir. Ev taşıma kolisi fiyatları toptan alımlarda perakende alıma kıyasla daha ekonomik hale geldiğinden bütçe dostudur. Taşınma kolisi seti aldığımızda da birden fazla ürüne daha uygun fiyatlarla sahip olmak mümkündür. Taşınma kolisi fiyatlarını araştırırken çok fazla çeşit karşımıza çıkacağından detaylı bir inceleme yapmak faydalıdır. 

Taşınma koli fiyatları ile alakalı bahsettiğimiz kriterleri göz önünde bulundurarak alışveriş yapmak taşınma maliyetini azaltır. Taşıma kolisi en ucuz ve en kaliteli modelleri ile koliciabla.com dan temin edilebilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.