x

Pide Kutusu Nedir?

Her yörenin kendine özgü malzemeleriyle hazırladığı birbirinden lezzetli pide çeşitlerinin ülkemize has lezzeti sınırları aşıp dünya çapında bir üne kavuşmuştur.

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Envai çeşit gıda ürünün kombinasyonundan meydana gelen pide büyük küçük hepimizin severek tükettiği bir yiyecektir. İnce hamurun üzerine yöresel malzemelerin yerleştirilip taş fırınlarda, odun ateşinde pişirilmesi ile ortaya çıkan bu lezzet vazgeçilmezlerimiz arasında üst sıralarda yer almaktadır. Doyurucu bir gıda olan pide düğün, davet, dua gibi organizasyonlarda da çokça tercih edilir.

Günümüzde çalışan insanların iş yoğunluğu nedeni ile yemek yapmaya vakit ayırmaları zorlaştığından hazır yemek arayışına girmeleri muhtemeldir. Böyle durumlarda yemek sipariş ederken akla ilk gelen lezzetlerden biri pidedir. Eve siparişlerde lezzetinden ödün vermeden bize ulaşması da ancak pide kutusu ile mümkündür. 

Pide kutusu yiyeceğin olumsuz hava koşullarından etkilenmeden, ısı ve nem dengesini koruyarak soframıza gelmesine fayda sağlar. Dikdörtgen formda, dayanıklı kartondan üretilen pide paket kutusu gıdanın şeklinin bozulmasına da engel olarak görsel anlamda tüketici memnuniyetini arttırır. 

Pide kartonu gıdaya uygun bir üretim malzemesi olduğundan insan sağlığı açısından önem teşkil eder. Aynı zamanda geri dönüştürülebilir olması çevre kirliliğini önleyerek ekolojik anlamda fayda sağlar. Karton pide kutusu fonksiyonel şekliyle kullanım kolaylığı sağlayan bir ürün olmakla birlikte işletme ve restoranların yiyeceği taze ve sıcak iken ulaştırmasına yardımcıdır. Pide ambalaj kutusu alımı yaparken çeşitlerine bakarak tercih yapmak yerinde olacaktır.

Pide Kutusu Çeşitleri Nelerdir?

Hazır pide kutusu birçok çeşidi bulunan bir materyaldir. İhtiyaca uygun ürünü seçmek için tasarım ve ebat alternatiflerinden uygun olanı seçmek gerekir. Kaliteli kartondan imal edilmiş olması gıda kutusunun dayanıklılığını yüksek seviyede tutarak yiyeceğin olumsuz etkilenmesine engel olur. Tasarımında bulunan buhar delikleri ise pidenin nemden yumuşamasının önüne geçerek gevrekliğini kaybetmesine izin vermez. 

Boyut ve kalite çeşitlerinin yanı sıra baskılı pide kutusu ürünleri de mevcuttur. İşletme ya da restoranın marka ve logosunun basıldığı pide kutularına sahip olmak markanın akılda kalıcılığını arttırarak geniş kitlelere hitap etmesine olanak tanır. Pide kutusu baskılı çeşitleri görsel anlamda tüketiciyi olumlu etkileyerek restoranın tercih edilirliğini yukarılara taşır. 

Ebat çeşitlerini incelerken yiyeceğin boyutuna göre seçim yapmak gerekirken istenilen ölçülerde de üretim yapılabilir. Yiyeceğin fazla sipariş edilmesi durumunda büyük pide paket kutuları kullanılması pidelerin tek parça halinde ulaşmasına kolaylık sağlarken işletme ve paket servis çalışanının iş yükünü hafifletir. Geniş ürün yelpazesine sahip bu ürünün çeşitlerini incelemek ve doğru tercihi yapmak için kolici abla web adresini ziyaret etmek aradığımız tüm niteliklerdeki ürünü bulmak adına kolaylık sağlar. 

Pide Kutusu Fiyatları

Pide kutusu fiyatları sürekli değişen ekonomiyle ve çeşitliliğin fazla olmasından dolayı farklılıklar gösterebilir. Gıda kutusunun kaliteli kartondan üretilmiş olması fiyatı ile doğrudan alakalıdır. Yüksek nitelikli ürün tercihi yapmak fiyatın biraz daha yükselmesine neden olurken işletmenin tanınmasını olumlu yönde etkiler. Pideyi meydana getiren malzemelerin taze ve yüksek kaliteli olması gerektiği gibi ambalajının da dayanıklı ve sağlıklı materyallerden üretilmiş olması elzemdir. 

Fiyat farklarındaki bir diğer etken ise pide kutularının ebat alternatifleridir. Boyut fiyat ilişkisini göz önüne alarak alım yapmak restoran ve işletmeler için önemli bir faktördür. 

Karton pide kutusu fiyatları toplu alımlarda perakende alıma göre daha ekonomik olup firmanın gıda kutusuyla alakalı stok takibine de yardımcıdır.. En ucuz pide kutusu arayışına girdiğimiz vakit koliciabla.com adresi güvenli ve hızlı alışverişin kolay yoludur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.