x
Balonlu Naylon

Balonlu Naylon

Eşyaların, materyallerin, objelerin taşınma veya depolanma sırasında mutlaka iyi bir şekilde muhafaza edilmesi gerekmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan kurumumuzun üretim portföyünde yer alan balonlu naylon çeşitleri oldukça kullanışlı çözümler olarak ön plana çıkmaktadır. Son derece kaliteli ve dayanıklı materyallerden imal etmiş olduğumuz balonlu naylonlarla her türlü eşyayı kolaylıkla paketleyebilir ve muhafaza edebilirsiniz.

Modern üretim teknikleri ile imal etmiş olduğumuz balonlu naylonlarda polietilen ve polipropilen malzemeler kullanılmaktadır. İki malzemenin de en önemli özelliği dış etkenlere karşı olan mukavemetidir. Bu sayede imal edilmiş olan balonlu naylonlar her türlü iklim koşulunda istenen sonucu kolaylıkla verebilmekte, kapalı alanlardan açık alanlara kadar istenen her yerde koruyucu özelliğini göstermektedir.

 

Balonlu Naylon Nerelerde Kullanılır?

Firmalar ve işletmeler profesyonel anlamda depolama çözümlerine ihtiyaç duyduklarında firmamızın üretmiş olduğu balonlu naylonlar devreye girmektedir. Balonlu naylon polietilen ve polipropilen malzemeden imal edilerek arasına yerleştirilmiş olan hava kabarcığı ile güzel bir yastık vazifesi görmektedir. Bu özelliği sebebiyle bilhassa alt katlarda güneş görmeyen ve nemin yüksek olduğu depolarda dahi istenen maksimum korumayı sağlayabilmektedir. Bu sebeple depolama çözümlerinde, market reyonlarında, istifleme uygulamalarında, paketleme aşamalarında balonlu naylonun konforundan ve koruyuculuğundan istifade edilmektedir. Bununla beraber balonlu naylonların en çok kullanıldığı alanların başında evden eve nakliye uygulamaları gelmektedir.

Eşyalarının paketlenmesi sırasında değişik ebatlarda üretmiş olduğumuz balonuna naylonlar kırılacak olan cam, porselen gibi eşyaları dahi maksimum seviyede koruma altına alabilmektedir. Böylece vitrin camları, aynalar, yemek masası, lake yüzeyler, ahşap materyaller imal etmiş olduğumuz balonlu naylonlarla çizilmeden, deforme olmadan binlerce kilometre uzağa taşınabilmektedir.

 

Uygun Fiyatlı Balonlu Naylon Çeşitleri?

Firmamız tarafından üretilmekte olan balonlu naylon için farklı ebatlar tasarlanarak firmaların ve işletmelerin ihtiyaçlarına yanıt verilmektedir. Kurumsal ve profesyonel kullanımdan amatör ve bireysel taleplere kadar hepsinde istenen kalitede koruma sağlanabilmektedir. İçerisinde barındırmış olduğu materyali dış etkenlere, darbeye, iklim koşullarına, nem ve korozyon gibi tahribat unsuru yüksek olan durumlara karşı muhafaza edebilmektedir. Merşet Balonlu Naylon tarafından üretilmekte olan balonlu naylonlarda dünya standartlarında imalat gerçekleştirilirken uygun fiyatlarla her bütçeye hitap edilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.