x
Çeyiz kolisi

Çeyiz kolisi

Evlenecek olan çiftler için büyük fayda sağlayacak olan çeyiz kolisi ürünleri, çeyiz olarak satın alınmakta olan ürünlerin depolanmasını ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar. Çeyiz ürünleri birikmeye başladıkça, dağılmaması, karışmaması ve zarar görmemesi adına belirli bir düzen içerisinde depolanmalıdır. Böylelikle güvenli bir şekilde taşınmaları da sağlanır. Bu işlevlerin yerine gelebilmesi için, son derece dayanıklı ve estetik çeyiz kolilerinin kullanımı ise en doğrusu olacaktır. Ofset baskılı çeyiz kolileri, en kaliteli malzemelerden üretilmektedir. Bu nedenle dayanıklılık konusunda hiçbir sorun yaşatmaz.

 

Belirli Ürünleri Aynı Kolide Depolama İmkanı

Çeyiz olarak hazırlanan el emeği ürünler ve satın alınan diğer malzemeler, çeyiz kolisi içerisine kolaylıkla yerleştirilebilir. Aynı özellikte görülen ve bir arada durması gereken ürünler aynı koliler içerisinde depolanabilir. Bu ürünler, çeyizlerin düzenli ve toplu şekilde depolanabilmesi açısından büyük fayda sağlayacaktır. Ürün çokluğu ve çeşitliliğine göre yeterli şekilde temin edilmesi ve düzgün bir şekilde de yerleştirilmesi yeterli olacaktır. Ürünlerin gruplandırılarak depolanması ile çeyiz kolilerinin de en verimli şekilde kullanılması sağlanır.

 

Taşıma ve Yerleştirme Konusunda Büyük Avantajlar

Çeyizlerin depolanmasını sağlayan çeyiz kolisi ürünleri, hem taşıma hem de yerleştirme konusunda da büyük avantajlar sağlar. Aynı anda birden çok ürünün gerekli yere götürülmesi işlevini sağlayarak, zamandan ve yerden kazanç elde edilmesini mümkün hale getirir. Ürünlerin zarar görmesi, kaybolması ya da dağınık bir halde taşınması gibi hiçbir soruna yer verilmemiş olur. Temin edilecek her çeyiz kolisinin taşıyacağı ürünler, güvenli bir şekilde kullanılacağı alana götürülebilecektir. Kolilerin üst kısmında, tamamen kapatılmasına uygun bir kapak tasarımı sağlanmıştır.

 

Kolaylıkla Kişiselleştirilebilen Fonksiyonel Çeyiz Kolileri

Çeyiz kolilerinin üzerine, içerisinde ne olduğuna dair notlar almak, istenilen şekilde kapatıp bağlayarak daha güvenli hale getirmek mümkün. Kullanıcılar, temin edecekleri bu ürünleri, kolayca kullanabilir ve kişisel bir kullanım tarzıyla daha işlevsel hale getirebilir. Koliler, birçok ürünü içerisine sığdırabilecek ve yüzeylerine notlar alabilecek genişlikte üretilmektedir. Cam, kumaş, iplik, el işi ürünler, küçük ev aletleri ve buna benzer farklı özelliklerde birçok ürünün depolanabilmesi için kullanıma son derece uygundur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.