x
Çift Oluklu Koli

Çift Oluklu Koli

Tüketim çağında en büyük problemlerinden birisi taşıma ve depolama alanlarının giderek daralmasıdır. Bu sebeple önemli ve değerli olan materyallerin, evrakların, eşyaların koruma altına alınması gerekmektedir. Bu noktada devreye girmekte olan firmamız oldukça uzun zamandır koli üretimi yapmaktadır. Sizin için değerli olan eşyalar ve materyaller firmamızın üretim portföyünde bulunan çift oluklu koli sistemleri ile kolaylıkla muhafaza altına alınabilmektedir.

 

Ekonomik anlamda son derece uygun fiyatlarla üretmekte olduğumuz çift oluklu koliler pratik bir çözüm olarak pek çok sahada profesyonel ve bireysel kullanıma sokulmaktadır. Kolilerin üretiminde iki farklı oluklu mukavva bir araya getirilirken alt, üst ve orta kısımlarına yerleştirilen dayanıklı kâğıt materyalle birbirine tutturulmaktadır. Bu şekilde tasarlanmış olan koliler değişik ebatlarda ve büyüklüklerde imal edilerek her türlü ihtiyaca çözüm üretilmektedir.

 

Taşıma ve Depolama İçin Çift Oluklu Koli

Özellikle taşıma işlemleri sırasındaki en büyük problemlerden birisi olan eşyaların dayanıklı materyallerle nakliyesi üretmiş olduğumuz çift oluklu koli çeşitleri ile çözülebilmektedir. Üretilmekte olan kolilerin en büyük avantajı son derece dayanıklı olmasına rağmen oldukça hafif olmasıdır. Bu sebeple nakliye sırasında ve istifleme sırasında hafif olan kolilerle ağır olan materyaller dahi kolaylıkla taşınıp depolanabilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından üretilmekte olan çift oluklu koli çeşitleri dış etkenlere karşı da büyük bir mukavemet taşımaktadır.

Kolinin üretimi sırasında entegrasyonu sağlanan iki farklı oluklu mukavva ile beraber iklim koşullarına, havaya, neme ve toza karşı büyük bir mukavemet sağlanmaktadır. Hatta su ve nem gibi unsurların koli içerisindeki eşyaya ve materyale ulaşması çift oluklu sistem sayesinde oldukça uzun sürmekte, bu sebeple tercih edilen bir depolama ve taşıma çözümü olarak ön plana çıkmaktadır.

 

Evraklar İçin Çift Oluklu Koli Türleri

Firmaların, işletmelerin önemli olan evrak ve dokümanlarını muhafaza edebilmesi için testliner formatında üretilmiş olan dopel taşıma kolileri devreye sokulmaktadır. Çift oluklu koli formatında üretilmiş olan testliner dopel koliler değişik ebatlarda üretildiği için kâğıt gibi son derece narin ve hassas olan evrak ve dokümanları istenen süre zarfında muhafaza etmektedir. Ayrıca üst üste istiflemek için ideal olan koliler yük taşıma dirençleri ile beraber arşiv odaları için de uygun olan depolama çözümleri sunabilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.