x
Köşe Koruyucular

Köşe Koruyucular

Eşyaların, kıymetli olan ürünlerin ve materyallerin taşınması ve depolanması sırasında yaşanan en büyük problemlerden birisi ürünlerin deforme olması ve kırılmasıdır. Özellikle taşıma sırasında duvara sürtme, yere düşme, diğer eşyalarla temas gibi çeşitli dış etkenler sebebiyle oluşan darbelerle eşyalar deforme olabilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için firmamız birbirinden farklı materyallerde ve ebatlarda köşe koruyucular üretmektedir.

Oldukça modern bir şekilde imal etmiş olduğumuz köşe koruyucular ürünlere direkt olarak monte edilebileceği gibi kutu içine yerleştirilerek kolinin direncini de artırabilmektedir. Bu sebeple profesyonel kullanımlardan bireysel tercihlere kadar pek çok sahada depolama, taşıma ve istifleme için köşe koruyucular devreye girmektedir.

En Dayanıklı Köşe Koruyucular

Firmamız tarafından üretilmekte olan köşe koruyucular içerisinde ekonomik fiyatıyla ve malzeme kalitesi ile dikkat çeken karton köşe koruyucular istenen ebatta üretilebilmektedir. Karton malzemeden üretildiği için son derece hafif olan koruyucular koli içerisinde ürünün ve kolinin direncini artırırken koli dışında da uygulanabilmektedir.

Ayrıca istifleme sırasında materyallerin birbirine temas etmesinin önüne geçebilmek için de son derece idealdir. Bu sebeple özellikle metal ve cam olan eşyaların taşınması ve depolanmasında tercih edilmektedir. Eğer su ve nem bulunan yerlerde depolama çözümleri isteniyorsa bu noktada polietilen malzemeden ürettiğimiz L profil diye anılan köşe koruyucular işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır.

Suya 0 oranında mukavemeti olan bir malzemeden üretildiği için her türlü iklim koşulunda depolama ve istifleme çözümü olarak tercih edilmektedir. Özellikle bodrum gibi güneş görmeyen depolama alanlarında polietilen malzemeden üretilen köşe koruyucular - 40 dereceye kadar çizilmelere ve darbelere karşı koruma sağlayabilmektedir.

Uygun Fiyatlı Köşe Koruyucular

Mobilya, beyaz eşya gibi ağır ve hacimli olan unsurların taşınmasında ve depolanmasında daha çok polietilen büyük köşe koruyucular ön plana çıkmaktadır. Ekstrüzyon metoduyla üretmiş olduğumuz büyük köşe koruyucular et kalınlığı ile beraber en ağır ve hacimli olan eşyaları dahi çizilmeye ve darbeye karşı korumaktadır. Bütün köşe koruyucularımız toza ve kire karşı antibakteriyel özellik gösterirken çok farklı sektörler ve firmalar tarafından talep edilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre farklı ebatlarda üretilen köşe koruyucularda ekonomik fiyat portföyü tercih edilerek her bütçeye hitap edilmektedir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.